KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN FISTIK ÇAMI KOZALAĞI TOPLAMA VE SATIŞ İLANI

FISTIK ÇAMI KOZALAĞI TOPLAMA VE SATIŞ İLANI

Devamı...

İlçemiz 1/1000 ölçekli uygulama imar planı plan notlarının yeniden düzenlenmesi ilanı

Adana Büyükşehir ve Kozan Belediyesini İlgili Meclis Kararları İlçemiz 1/1000 ölçekli uygulama imar planı plan notlarının yeniden düzenlenmesi ilanı İlgili Plan Paftası

Devamı...

Aslanpaşa mahallesi 321 Ada 1 nolu parsel imar uygulaması ilanı

Aslanpaşa mahallesi 321 Ada 1 nolu parsel imar uygulaması ilanı

Devamı...

Belediyemiz Kadroya Geçiş Sınavını Hak Edenlerin Listesi

Temizlik İşleri Personel Alım Listesi Özel Güvenlik Personel Alım Listesi Destek Personel Alım Listesi-1 Destek Personel Alım Listesi-2 Sınava Girmeye Hak Kazanamayanlar

Devamı...

DUYURU

İlçemiz sınırları dahilinde bulunan binaların asansör periyodik kontrol sözleşmesi yenilenecektir. Bu kapsamda periyodik kontrol tekliflerini 31 Ocak 2018 tarihine kadar belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bildirmeleri rica olunur.

Devamı...

BAŞKAN

MUSA ÖZTÜRK

1949 yılında Adana'nın Kozan İlçesi Çukurören Köyü'nde 8 çocuklu bir ailenin 4. çocuğu olarak dünyaya gelen Musa Öztürk ilk, orta ve lise eğitimini Kozan'da tamamladı. 1970 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun olan Musa Öztürk 1995'te de aynı bölümde yüksek lisans programını bitirdi.

Çalışma hayatına 1973 yılında Ankara'da Emniyet Genel Müdürlüğü'nde komiser yardımcısı olarak başlayan Musa Öztürk, 1980 - 1983 yılları arasında Güvenlik Ateşesi olarak Almanya'da görev yaptı. Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri'nde istihbarat, terör ve narkotik üzerine çeşitli eğitimlere katıldı.

1983 yılında Ankara Esenboğa Havalimanı'na Emniyet Müdürü olarak atanan Öztürk, aynı yıl 8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın Başbakanlık Koruma Müdürlüğü görevini getirildi ve 10 yıl bu görevde bulundu. 1993 yılından 1999'a kadar Emniyet Genel Müdürlüğü Ana Komuta Kontrol Merkezi'nde daire başkanlığı yaptı.

Musa Öztürk, 18 Nisan 1999'da yapılan genel seçimlerde Adana Milletvekili seçildi. TBMM'de 21.dönem milletvekilliğini yürüten Musa Öztürk, İçişleri Komisyonu Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi.  Siyasi çalışmalarına Kozan, Adana ve Ankara'da devam etti.

İleri düzeyde Fransızca bilen Musa Öztürk, üç kız çocuğu ve iki torun sahibidir.

30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Kozan Belediye Başkanı seçilmiştir.